marzec5

Co nowego?

dodano: 5 marca 2013 przez Sanlofea


Długo milczałam na blogu. Musiałam sobie wszystko w głowie poukładać... Może nie udało mi się to w 100%, ale przynajmniej widać światełko w tunelu:)

W lutym ponownie dotknęło mnie trudne doświadczenie utraty ciąży. Znowu był spóźniający się okres, bóle piersi, dwie kreski na kilku testach i trach... 6 tydzień okazał się być tym ostatnim:( Tym razem wsparcie męża pozwoliło mi się szybko odbudować i oto dziś ponownie jestem w ciąży :D Czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie przez lekarza ale wyniki HCG i testu i wszystkiego każą wierzyć, że tym razem będzie sukces i kolejny zdrowiutki potomek :)

Przy poronieniach druga kreska zawsze wychodziła tak nieśmiało blada... tym razem już 3 dni przed spodziewaną miesiączką wyszły bardzo wyraźne dwie kreski, a HCG 50mIU/ml, dziś po kilku dniach dalej jestem w tym cudownym stanie choć z zapaleniem krtani, bólami głowy i buuuurzą hormonów, wierzę, że tym razem już wszystko będzie dobrze. Odganiam czający się z tyłu głowy strach najdalej jak tylko mogę, bo stres zdecydowanie nie jest mi teraz potrzebny.

 

Trzymajcie kciuki!


photo
Dowód rzeczowy nr 1 ;): test z 01.03.2013 Zdjęcie pochodzi z notki Co nowego?


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy